beyaz mutfak dolapları, beyaz mutfak dolabı, beyaz mutfak modelleri, beyaz mutfak fiyatları

Beyaz Mutfak Dolapları İmalatı

Beyaz mutfak dolapları ile mutfaklarınız daha aydınlık.

Beyaz mutfak dolaplarında gövdeler mdf lam olarak kullanılmaktadır. Kapaklar da ise en çok tercih edilenler oymalı modelli membran beyaz kapaklar, mat high gloss kapaklar, parlak glossmax kapaklar, parlak akrilik kapaklar, mdf lake cilalı oymalı kapaklardır.

Beyaz mutfak dolaplarında özel kulpsuz açılabilen kapaklar, siyah kulplu kapaklar, gümüş kulplu kapaklar en çok tercih edilen kapaklardır.

Beyaz mutfak dolaplarında frenli menteşeler, frenli raylar kullanılmaktadır. Bu raylarda yerli ve alman blum marka raylar kullanılmaktadır. Bu raylar arasında ciddi fiyat farkları bulunmaktadır.

Beyaz Mutfak Dolapları Modelleri

Beyaz mutfak dolapları en çok tercih edilen mutfak renklerindendir.

Hiç bir zaman geçmeyen modası, ferah görünümü, duruluğu ve sadeliği ifade eden tasarımları ile mutfaklarınıza çok iyi gelecek.

Beyaz mutfak dolaplarının en güzel kapak modellerini de sizlere sunuyor, aynı zamanda en  kaliteli menteşe ve rayları da kullanarak yerinizde montajlıyoruz.

İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere tüm İstanbul’a mutfak dolabı imalatı yaparak montajlıyoruz.

Sizlerde mutfak dolapları için fiyat teklifi almak istiyorsanız, mevcut mutfağınıza ait görseli, ölçü, çizimi bize ulaştırabilirsiniz.

beyaz mutfak dolapları, beyaz mutfak dolabı, beyaz mutfak modelleri, beyaz mutfak fiyatları