ankastre mutfak dolapları, ankastre mutfak dolabı, ankastre mutfak modelleri, ankastre mutfak imalat fiyatı

High Gloss Mutfak Dolabı İmalatı

High Gloss Mutfak Dolabı modelleri ile mutfaklarınız çok şık olacak.

High Gloss , Gloss Max malzeme Akrilik kapaklardan bir tık ince olmasına rağmen çok şık kullanışlı mutfaklar ortaya çıkarmaktadır.

High Gloss, Gloss Max kapaklar ham mdf üzerine yapılan bir kaplama ismidir, akrilik malzemeden bir tık daha incedir.

High Gloss ve Gloss Max kapakların parlak ve mat seçenekleri vardır, ayrıca farklı pastel renkleri, canlı renkleri, ahşap desenli renkleri ve diğer desenleri bulunmaktadır.

High Gloss Mutfak Dolabı Modelleri

High Gloss Mutfak Dolabı yaptırmak ve fiyat almak için 05068122740 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz mutfak dolabı modelini, ölçünüz ile birlikte bizlere aynı telefon whatsapp hattı üzerinden ulaştırarak teklif alabilirsiniz.

Gloss Max ve High Gloss kapaklar piyasada en çok tercih edilen kapak modelleridir. Gövde olarak mdf lam  malzeme kullanmaktayız.

Kaliteli sağlam şık mutfak taleplerinize çok hızlı çözümler sunuyoruz. Her türlü mutfak talebiniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

ankastre mutfak dolapları, ankastre mutfak dolabı, ankastre mutfak modelleri, ankastre mutfak imalat fiyatıBir önceki yazımız olan Akrilik Mutfak Dolapları başlıklı makalemizde akrilik kapaklı mutfak dolabı, akrilik mutfak dolabı ve akrilik mutfak dolabı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.