mat mutfak dolapları, mat mutfak dolabı modelleri, mat mutfak dolabı fiyatı, mat mutfak dolabı

Mat Mutfak Dolapları İmalatı

Mat Mutfak Dolapları ile mutfaklarınız parlak olmayan mat görünümdeki kapaklar ile tasarlanmaktadır.

Parlak kapaklarda en çok tercih edilen akrilik ve high gloss malzemelerin aksine mat kapaklar için high gloss ve mdf lam malzemeler tercih edilmektedir.

Mat renklerdeki mutfak dolabı renkleri için atölyemize gelerek kartelalardan farklı düz renkleri ve desenli renkleri inceleyebilir, mutfak tasarımları için fikir edinebilirsiniz.

Mat renkteki mutfak dolaplarında kapaklar parlamaz, lekeler parlak şekilde göze batmaz.

Mat Mutfak Dolapları Modelleri

Mat Mutfak Dolapları talepleriniz için bizlere istediğiniz mutfak dolabı örnek görseli ile ölçünüzü iletmeniz yeterlidir.

05068122740 numaralı telefon ve whatsapp hattımızdan bizlere ölçü, varsa çizim ve örnek görsel iletmeniz halinde fiyat teklifini size online olarak sunabiliriz.

Mat renklerdeki mutfak dolaplarında en çok beyaz renkler tercih edilmektedir.

Mat renklerdeki mutfak dolaplarında ham mdf malzeme üzerine high gloss veya mdf lam malzemeler uygulanmaktadır. Akrilik kapaklarda mat seçeneği bulunmamaktadır.

Aynı zamanda Özel Villa ve Lux Konutlar için mat Mdf Lake mutfak dolabı kapakları da mevcuttur.

mat mutfak dolapları, mat mutfak dolabı modelleri, mat mutfak dolabı fiyatı, mat mutfak dolabıBir önceki yazımız olan Mdf Lam Mutfak Dolapları başlıklı makalemizde md lam mutfak dolapları, mdf lam dolap ve mdf lam mutfak hakkında bilgiler verilmektedir.